latest

ସ୍ୱାମୀ ସମ୍ମୁଖରେ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ 12ଘଣ୍ଟା ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଗର୍ଭସ୍ଥ ଶିଶୁ ମୃତ, ସ୍ୱାମୀ କଲା ଆତ୍ମହତ୍ୟା

Spread the love

ରାଜସ୍ଥାନର ବଂଶଓ୍ୱାଡା ଜିଲ୍ଲାରେ ଏକ ଲୋମଟାଙ୍କୁରା ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏକ ଗାଁ ରେ ଗତ 14 ଜୁଲାଇ ଦିନ ଜଣେ ଯୁବକ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । ଯୁବକଙ୍କ ନାମ ପ୍ରଭୁ ବୋଲି ଜଣାଯାଇଛି।  ପ୍ରକାଶ  ଥାଉକି, ଏହି ଆତ୍ମହତ୍ୟାର କାରଣ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ  ।  ସୂଚନା ଅନୁସାରେ,  ଗତ ଜୁଲାଇ 13 ତାରିଖ ଦିନ ପ୍ରଭୁ ଓ ପୀଡିତା ମିନା ( ଛଦ୍ମନାମ) ଦୁଇଜଣ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ ।  ପ୍ରଭୁ ଓ ମୀନା ଦୁଇଜଣ ପତି- ପତ୍ନୀ ।  ଦୁହେଁ ଫରିବା ବେଳକୁ ରାତି ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଫେରିବା ବାଟରେ ଗାଁ ଠାରୁ  କିଛି ଦୂରରେ ତିନିଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କୁ ଅଟକାଇ ଏକ ଖଣ୍ଡାରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ ।

ଆକ୍ରମଣର ଶିକାର ହେବାପରେ  ଦୁହେଁ ଗୁରୁତର ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ପରେ ମୀନାକୁ ଏକ ବୋଦାମୂଳକୁ ନେଇ ତିନିଜଣ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବା ପରେ ନିକଟସ୍ଥ ଏକ ପରିତ୍ୟକ୍ତ ଘରକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ସାରା ରାତି ଆଉ ଦୁଇଜଣ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ । ରାତିରେ  ପୀଡିତାଙ୍କୁ 5ଜଣ 11 ଥର ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ପ୍ରକାଶ ।  ସକାଳ ହେବାରୁ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଏକ ରାସ୍ତା କଡରେ ଫିଙ୍ଗିଦେଇଥିଲେ । କୌଣସି ମତେ ଜୀବନ  ବଞ୍ଚାଇ ଥାନାରେ ସମସ୍ତ ଘଟଣା କହିଥିଲେ । ପୁଲିସ ଅଭିଯୋଗ ପାଇ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ଏହାପରେ  ପ୍ରଭୁ ପତ୍ନୀ ମୀନାକୁ ଗାଁରେ ଛାଡି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଦେଇଥିବା ପୁଲିସ କହିଛି । ଏହି ସମୟରେ ପୀଡିତା ମିନା ଗର୍ଭବତୀ ଥିଲା । ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଯୋଗୁଁ ତାର ଗର୍ଭସ୍ଥଶିଶୁର ମୃତ୍ୟୁ  ହୋଇଯାଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।

Tags: